| aleahimk a întrebat:

Cum se face admiterea la Facultatea de kinetoterapie si motricitate speciala din cadrul Universitatii Pitesti? Pe net scrie ca sunt probe si conteaza si teza de la biologie clasa a XI-a, insa eu nu am facut biologie, deci pentru cei de la profil uman, ce se ia in calcul?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Scrie numai despre evaluarea rezultatelor obtinute la Bacalaureat in Indrumarul lor de admitere, nu specifica nimic despre teza de biologie.
http://www.upit.ro/uploads/Admitere/Admitere%202013%20UPIT.pdf

| aleahimk explică (pentru Mihaela1964):

Multumesc pentru raspuns, aceste informatii nu le gasisem pe internet.

| Mihaela1964 a răspuns (pentru aleahimk):

Cu multa placere.happy