| aliceinwonderland22 a întrebat:

Buna, daca am folosit picul la bac (mentionez ca nu se observa decat foarte putin) si supraveghetoarea mi-a spus doar sa incerc sa nu o mai fac cand m-a vazut, este vreo sansa de a-mi fi anulata lucrarea? Adica oricum stiloul nu scrie aceeasi nuanta tot timpul

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Zero

| Sofer a răspuns:

O sa vezi când vin rezultatele.

| AnastasiaK a răspuns:

Eu nu va inteleg. STITI ce nu aveti foie sa faceti, vi se spun CLAR regulile, voi ALEGETI sa le incalcati si dupa tot voi disperati intrebati in stanga si in dreapta daca se va anula lucrarea. Pai nu, nu ti se va anula, dar ar trebui. Nu pentru ca ar fi semn, ci pentru ca nu e ok sa fii asa, dar sa ai diploma de bac. Numele ai stiut sa-l scrii corect sau te-au ajutat supraveghetorii si acolo?

| Essoes a răspuns:

Buna! Lucrarea poate fi anulata in cazul in care se vede exagerat... Ca niste semne. Daca sunt multe si vizibile se poate considera ca ai insemnat-o pentru ca cel care corecteaza sa stie a cui este lucrarea. Daca supraveghetoarea nu ti-a dat sfatul de a o reface inseamna ca e ok. Cand am dat eu bac-ul au fost multe situatii in care, chiar spre sfarsitul timpului de examinare, colegii au cerut alte foi sau li s-a spus ca trebuie sa le refaca. Deci nu te stresa. Bafta!