| Nico319 a întrebat:

Daca am fost admisa la o facultate pe locul cu taxa si imi confirm locul, mai pot trece la buget?(avand in vedere ca altii se mai retrag)
Si daca trebuie sa confirm locul pe 26 iul la respectica facultate(fiind a doua optiune),iar in acea zi am admitere la alta facultate (fiind prima optiune) unde am sanse sa intru, pot sa-mi retrag dosarul de la prima? Sau care e procedura?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă rămân locuri libere la buget ii trece pe cei de la taxa in ordinea mediei de admitere.
Poți sa îți retragi dosarul și după înmatriculare dacă vrei.