| breez3 a întrebat:

daca am fost deja repartizata intr'un liceu dar eu vroiam in altu si am medie de acel liceu pot depune dosarul la liceul respectiv?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul il poti depune doar la liceul unde ai fost repartizata. Eventual poti incerca sa schimbi repartizarea, adresandu-te la Inspectoratul Scolar Judetean. O sa te mai poti transfera dupa semestrul I, cu aprobarea conducerii liceului unde vrei sa mergi. Numai bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,trebuie să mergi la liceul unde ai fost admisă. Dacă vrei, te transferi după începerea anului şcolar.