| pinkpityc a întrebat:

Bună.
Dacă am terminat facultatea cu durata de 3 ani (180 de credite transferabile) pot sustine masterul la Academia de Poliție Alexandru Ioan Cuza?
Am văzut ca pentru Domeniul de studii universitare de masterat: Ordine Publică şi Siguranţă Naţională sunt obligatorii 240 de credite, dar pentru celelalte domenii de studii se aplică aceeași regulă, deoarece nu am văzut nimic specificat.

2 răspunsuri:
| AlexandruContFacutLaMisto a răspuns:

Si cu ce te ajuta? Sau il faci pe principiul hai sa-l fac si pe asta sa fie?