| anonim_4396 a întrebat:

daca o persoana se duce la un profil Umanist(Filologie) si apoi dupa un semestru sau dupa un an vrea sa se mute la unul de Real(Mate-Info), ce diferente trebuie acea persoana sa dea? Mate, chimie, fizica?

3 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

La liceul meu ca sa treci de la un profil uman la un profil real de mate info trebuie sa dai o diferenta din informatica si din matematica dar din materia care se preda la clasa de mate info nu la clasa de la care vii

| AAAA31 a răspuns:

Din cate stiu eu daca vrei sa te muti la alt liceu sau profil trebuie sa existe locuri libere sau sa se faca un scimb ex daca tu vrei sa te duci la mate-info poate vrea cineva de acolo sa se duca la filologie. Din cate stiu nu se da nici o diferenta. Nu stiu sigur asta e ce am inteles eu de la dirigubig grin

| redQueen a răspuns:

Nu, nu se da nicio diferenta. Dar gandeste-te bine daca vrei sa faci asta, la mate-info se mananca stres pe paine. I know better straight face