| Grosu_Gabi_1998 a întrebat:

Ma pot transfera dupa un semestru de la profil filologie la mate info sau biologie chimie? Daca da, care sunt conditile necesare?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Trebuie sa dai niste diferente daca sunt materii pe care le faci la profilul la care te transferi si nu le faceai la vechiul profil.

| EvanescenceOne a răspuns:

Depinde de liceul la care vrei sa te muti, trebuie sa mergi pana acolo si sa intrebi la secretariat, oricum va trebuia sa dai ceva examene si mai ales daca vrei sa te muti la info i destul de greu examenul, daca nu ai pregatire nu-l iei...

| Grosu_Gabi_1998 explică (pentru EvanescenceOne):

Nu ma mut la alt liceu. De la un profil real la uman in cadrul aceluiasi liceu.