| Cătălina259 a întrebat:

Daca pentru dosarul pentru facultate cere Adeverinţă din care să rezulte numărul de semestre urmate la buget/taxă și numărul de semestre în care a beneficiat de bursă, în cazul studenţilor/absolvenţilor/exmatriculaţilor, dacă este cazul " trebuie sa o iau de la secretariatul liceului unde am invatat sau nu este obligatorie?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O adeverinta privind o facultate nu se poate lua de la liceu, ci doar de la facultatea pe care, eventual, ai urmat-o.