| Emy52 a întrebat:

Bună!
Dau funda, e urgent!
(Întreb pentru cineva)
Îmi puteți da vă rog foarte mult niște sugestii cam ce s-ar putea da la olimpiada de limba română clasa a VI a? Pe Suceava mă interesează mai mult
Dar pentru că mâine este etapa locală la Suceava sau scos subiectele din anii anteriori de pe internet.
Vă rog niște idei

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

TOATĂ materia de clasa a 6 a și in plus, tot ce s-a invățat in domeniu, dintr-a 1 a până acum

succes

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intreab-o pe mama Omida!

| Sophieka a răspuns:

Sa ne scrie acel cineva pentru care ai intrebathee hee hi hi.

Trebuia sa te interesezi de subiecte la profesorul tau, asa se procedeaza...Chiar el trebuia sa-si dea interesul pentru a te pregatii.

Insa olimpiada este optionala, nu stiu de ce ai ales sa mergi fara pregatire...Dar bafta!