| SaraJ a întrebat:

Buna!
De ceva timp caut o culegere de limba engleza pe care am vazut-o la unul din profesorii mei si nu stiu cum se numeste.
Este o editie destul de veche cu coperti maro cu o harta a Marii Britanii pe coperta si contine exercitii de genul celor care se dau la examenul Cambridge.
O stie cineva?

1 răspuns:
| Thethinker30 a răspuns:

Poate e vorba de "Proficiency in English", de Mihaela Chilarescu, Constantin Paidos; acum e reeditata New proficiency in English + key to exercises - Mihaela Chilarescu, Constantin Paidos.