| Saturnslover a întrebat:

De curand am fost sa ma inscriu la un liceu cu predare in limba engleza, pentru care a trebuit sa dau proba. In dosarul de inscriere am pus si fisa medicala. In ziua cu proba a intervenit ceva si nu am putut fi prezenta. De curand, am mers la acel liceu pentru a recupera documentul, dar mi s-a comunicat ca toate dosarele au fost trimise inapoi la scoala de provenienta. Secretara scolii mele mi-a spus ca fisa nu era in dosarul meu. Ea este necesara pentru inscrierea la liceu. Stie cineva cum pot sa procedez daca am pierdut-o? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te duci si obtii alta fisa medicala, tot de acolo unde ai obtinut-o prima data.