| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy Deci, am mai pus intrebarea asta o data, dar o repet, pentru ca nu am primit niste raspunsuri foarte concrete.

Am o cunostinta care a luat locul 1 la olimpiada pe judet si mentiune pe nationala. (este in clasa a 8-a). Directoarea scolii la care invata persoana in cauza a spus ca medalia de pe judeteana si diploma de pe nationala o vor ajuta foarte mult in liceu. Intrebarea mea este: Cum o vor ajuta in liceu? O ajuta la media de admitere sau ceva in genul? De faza cu cei care termina liceul stiu si eu: ca intra la facultate fara taxa si din`astea; dar cu liceul cum sta treaba?

Funda + vot!

Răspuns Câştigător
| EllyFMS a răspuns:

Probabil ca la profesori, la imaginea ei, la parerea pe care si-o vor face cei din liceu despre ea:d.

La media de adimtere sigur nuhappy

6 răspunsuri:
| didiDia a răspuns:

Eu te-as intreba de ce te doare asa tare capul de acea cunostiinta. Vezi-ti tu de treaba ta, iar ea isi vede de a ei. Chiar n-ai altceva mai bun la care sa te gandesti?

| PetreConstanta a răspuns:

Ii ajuta la intelect draga sa nu fie o tampita

| lallalle a răspuns:

Nu, cu siguranta nu la admitere...

| 619_9539 a răspuns:

Iti trebuie pentru ca la intrarea in liceu ai nevoie de un portofoliu in care vor fi puse toate diplomele tale din clasa I pana in a VIII-a. Si medaliile vor fi puse tot acolo.

| zenbatista a răspuns:

Medalia si diploma aceea nu are nici o treaba cu liceul asa cred...

| calinsocol00 a răspuns:

Iti trebuie pentru ca la intrarea in liceu ai nevoie de un portofoliu in care vor fi puse toate diplomele tale din clasa I pana in a VIII-a. Si medaliile vor fi puse tot acolo.