| TheHobbitNZ a întrebat:

Buna!

Deci care ar fi părerile pro sau contra in a citi cartea Limbajul corpului?
Ce părere aveți? Inclin mai mult că ar trebui sa o citesc și de unde as putea sa o iau în Cluj? As avea acces la biblioteca orașului daca am 26 ani? Nu sunt student

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păreri Pro din punctul meu de vedere ar fi că te ajută să identifici mai bine gesturile și microexpresiile faciale, să-ți dai seama dacă o persoană e sinceră sau nu, dacă simte exact ce spune, dacă se preface, etc.
Păreri Contra nu am.
Sunt de părere că ar trebui să o citești și că e folositoare fiecărui om.
Nu sunt din Cluj așadar nu știu de unde ai putea s-o achiziționezi de acolo. Încearcă la biblioteca orașului. Nu trebuie să fi neapărat student ca să împrumuți o carte. happy