| Aaanon a întrebat:

Din ce stiti voi, un student in primul an facultatea de medicină ar avea timp sa mai dea si niste meditatii la alti elevi? Sau chiar nu este timp si trebuie sa se axeze numai pe învățatul pentru examene etc?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu vei avea deloc timp liber. Ba o sa ai. 2-3 ore pe zi poti sa dai meditatii, bine asta daca nu o sa ai ore pana tarziu sau nu urmeaza un examen.

| Nirvanaaa a răspuns:

Eu zic sa incepi din anul doi sa dai.Da, se poate in functie de cum iti gestionezi timpul.Dar primul an iti sugerez sa nu dai meditatii ca sa te poti acomoda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți va fi foarte greu in primul an.

| Lion56 a răspuns:

Bineinteles ca ai timp liberlaughingla fel ca orice student. Daca esti la medicina inseamna ca te duce capul in domeniu deci iti e la fel de usor ca unuia de la ASE...