| AurelG a întrebat:

Hey,

Este cineva care a absolvit Facultatea de Cibernetica sau este inca student si face cursul de Algebra Liniara cu profesorul Ovidiu Veghes? Am si eu nevoie de subiectele pe care le-a dat la examene, pentru ca as vrea sa fac meditatii la aceasta materie si am nevoie de toate materialele.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Degeaba pui întrebări aici ca nu ai nicio șansa sa gasesti.
Intra pe grupul de Facebook al facultății sau cel al universității și cere acolo. Te sfătuiesc sa postezi de pe Facebook-ul altcuiva sau unul anonim in caz ca sunt si profesori înscriși acolo, dar nu e obligatoriu. Si eu am cerut pe grup si studenții se ajuta între ei, am făcut rost de multe subiecte (nu sunt la ASE).

| AurelG explică:

Multumesc pentru sfat!