| nonameXD a întrebat:

Buna din nou TPU am mai pus aceasta intrebare si o mai pun inca odatabig grin

Deci eu am dat probe la liceul de arte Balasa Doamna din Targoviste am fost admisa cu 6.30 si am fost printre cei 30 de fericiti yay.

Acum am dat evaluare nationala si la romana am luat 5.70 si la mate 3.95.

Mentionez ca media claselor 5-8 este de 8.29.

Credeti ca am sanse sa intru la acel liceeu?

P. S Au ramas fix 30 de copii pe 30 de locuribig grin

Si app dau FUNDITA:*

Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| MiK3L a răspuns:

Ooooo avem o tagovisteanca pe aici laughing) hmm... nu prea stiu, s-ar putea sa nu aiba nici o legatura, sau faza grava...

| denismaria92 a răspuns:

Nu pari o tipa proasta, de ce nu ai invatat mai mult?big grin