| nonameXD a întrebat:

Buna TPU in primul rand dau fundita eu am dat probele la liceul de arte Balasa Doamna din Targoviste si am fost admias cu 6.30 acum am dat evaluarile nationale si la romana am luat 5, 70 crying si la mate 3, 95crying credeti ca ma va accepta la acel liceu cu aceste noteconfused Va multumesc anticipat si dau fundita :*

5 răspunsuri:
| Veverita a răspuns:

Pai in primul rand se va face selectia dintre toti elevii care vor sa intre si au si p[robele acelea date si o sa fie luati primii 30 areau cele mai mari medii.depinde cati vor sa intre la acel liceu.

| alexshobyx a răspuns:

Esti fooooarte proastawinking bafta

| Aliyn a răspuns:

Depinde de media care o ai pe clasele 5-8

| raxarazvy a răspuns:

Pai bianca cam greu.depinde de cum este liceul eu nu il stiu scuze poate na ai noroc oricum succes fetito so tii tot asa si nu uita ca orice ai face tu sti ce stiwinking

| andramiruna1 a răspuns:

Buna Bianca.Eu sunt la liceul de arte din botosani si sunt din clasa a5a.La mine se fac selectii de cate 30 de elevi in fiecare clasa.La tine conteaza foarte mult media de la aptitudini(proba la profil), daca sunt copii cu medii mai mici ca ale tale o sa intri cu siguranta. daca nu poti sa iti alegi alt liceu.Eu iti tin pumnii si sper sa intri la acel liceu.mult succes!:*fundita?>big grin