| Jolly12 a întrebat:

Din pacate ca multi alti am picat bacu anul trecut neavand media de trecere (6). In prima sesiune am dat la romana, istorie, geografie si in a doua sesiune doar la romana dar nu am luat. Anul asta dau din nou. Aveti idee daca dau tot la ce am dat in a doua sesiune adica romana sau pot sa imi aleg o alta materie din cele 3? Va multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate înveţi. Aşa vei fi printre cei mulţi care iau bacul happy

| Jolly12 explică (pentru anonim_4396):

Asa voi face happy Multumesc de sfathappy