| iwantananswer a întrebat:

anul acesta am terminat clasa a 12-a si am sustinut examenul de bacalaureat,in prima sesiune am luat doar la romana,iar la geografie si la istorie am picat, in a doua sesiune am luat la romana si geografie dar l-am picat la istorie, intrebarea mea este daca la anul cand o sa il sustin din nou o sa trebuiasca sa il dau la toate materiile sau doar la istorie?

Răspuns Câştigător
| AnastasiaK a răspuns:

Doar la istorie, dar la cum scrii...n-ar strica sa inveti si romana totusi.

| FaraNume1245 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Decât la istorie*

2 răspunsuri:
| Maet6313 a răspuns:

Din cate stiu eu se da doar din materia picata, nu din toate