| LoryyAnn a întrebat:

Dintre universitatea HYPERION și Universitatea TITU MAIORESCU, care este mai buna? In care se învața mai mult? Cel mai explicit răspuns primește funda ❤️❤️❤️❤️❤️

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciuna. Ambele sunt doua facultati particulare foarte slabe, ca mai toate facultatile particulare din tara

| Yurisa a răspuns:

La niciuna. Facultatile private sunt pentru aia care nu au nicio ambitie sau care nu au nimic in cap
Sa te duci la facultate privata pentru drept sau medicina? Nu as avea incredere in nimeni care a invatat acolo. Dai bani sa primesti o diploma, wow!