| Maariiaa97 a întrebat:

Cat e taxa pe an la Universitatea de Medicina Titu Maiorescu?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi taxele la linkul oficial :
http://www.utm.ro/......5_2016.pdf

Toate cele bune!

4 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai chiar nu ai gasit nicio pagina de internet sau ceva legat de aceasta universitate? Multe universitati/licee/scoli au pagina de net.

| Maariiaa97 explică (pentru dragosbogdan001):

Din moment ce am intrebat aici, nu. nu am gasit. multumesc pentru ajutor!

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Maariiaa97):

Din moment ce Bursuc001 a gasit pe net, si tu ai fi putut gasi usor. Concluzia: nu ai cautat, astepti mura-n gura de la noi. Si din cati cunosc eu, doar bursuc s-ar fi obosit sa-ti caute tie pe net. Ai avut noroc ca ti-a vazut intrebarea.

| Maariiaa97 explică (pentru dragosbogdan001):

Daca ai fi deschis linkul pe care mi l-a trimis, ai fi vazut ca nu era ce am intrebat. Gasisem si eu linkul respectiv pe net, inainte sa adresez intrebarea, dar 'l-am premiat' pentru ca totusi a incercat sa ma ajute.