| andreeamaria617 a întrebat:

Bună,doresc sa merg la Liceul Constantin Brâncoveanu din București sectorul 1. Daca imi poate spune cineva media de admitere pe anul 2021 dacă este publicata pe undeva, anul trecut a fost 8, 20 și am auzit ca se scade anul asta.Imi doresc foarte mult sa ajung acolo.Multumesc

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

laughing mișto
Pai media e determinata de ultimul intrat.

| isemilia a răspuns:

Media nu se stie decat dupa repartizare si e egala cu a ultimului intrat. Din moment ce nici nu a fost examenul, nimeni nu poate sti ce note va avea ultimul care va intra acolo.