| bluester a întrebat:

Anul trecut, la liceul la care doresc sa ajung ultima medie a fost 9.14
Insa eu am media de admitere 9.10
Intrebarea este : Am sanse sa ajung la acel liceu?

Răspuns Câştigător
| karakedi13 a răspuns:

Salut. De obicei, media de admitere trebuie sa fie cu 14 sutimi mai mare decat cea afisata.big grin E posibil sa poti intra daca raman locuri. Daca nu, se trece la urmatoarea optiune care ai pus-o pe foaie...si tot asa pana ti se gaseste un loc. happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Am inteles ca mediile vor scadea, cred ca ai sanse.Succes :*!

| gabriela a răspuns:

Cu siguranta DA! Bafta si felicitari!

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Numai ca ingheata anullaughing
p bune

asa si cu media ta, da ai putea intra daca mai raman locuri libere

| x_7728 a răspuns:

Da, ai sanse. Mult succes!