anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Buna dragilor, am citeva zile de cind ma simt prost, nu ca m-ar durea ceva sau ceva, dar pe suflet am o piatra.Pe 30 decembrie am avut anul nou la scoala, dupa care am iesit la un bar, acolo am intilnit niste prieteni pe care ii stiu de mai demult,insa nu prea vorbeam,atunci seara am fost condusa de unul dintre ei acasa,ne-am pupat-un lucru normal, am iesit si pe 31, insa el si amicii lui erau cu alte fete el a venit si m-a pupat si nu mi-a zis nimic,apoi simbata si duminica iar am iesit si am venit cu el acasa, luni am iesit iar, dar el nu era caci a fost la o petrecere cu prietenii, de duminica seara nu imi mai scrie, ce e drept e baiat nu ca fitos, dar e dintr-o familie bogata, insa modesta,cit stateam cu el in masina cind ma ducea acasa, imi zicea ca de ce eu nu ii scriu, i-am zis ca eu nici nu o sa iti scriu, pentru ca nu imi place sa scriu prima, el e afemeiat asa sa zic, pentru ca eu imi continui studiile in localitatea mea, el acus se intoarce inapoi in oras si pleaca in cluburi, vine foarte des in localitate, are niste prieteni care se tin cei mai fitosi din localitate, ma cunosc cu prietenii lui si ne salutam, ce sa fac? nu stiu asa ma apasa pe suflet ca nu imi scrie, si tot astept sa imi treaca starea asta, deci. av rog cit mai rapid ziceti-mi ceva ca nu mai potlove struckx

1 răspuns:
| Against a răspuns:

Cauta-l tu...si vezi ce vrea.

Întrebări recente