| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Este nevoie sa stii multa matematica la facultatea de management? As vrea sa merg la management dar matematica nu am facut in liceu (profil uman).As vrea sa merg la Management la Facultatea de Ştiinţe Economice, Universitatea din Oradea.

3 răspunsuri:
| deadlykiss a răspuns:

Multa nu, dar oricum o sa ai un semestru cu mate tongue dar nu e greu si oricum se face curs si seminar asa ca nu ar trebui sa ai probleme happy

| qwen a răspuns (pentru deadlykiss):

Multumesc frumos!
Admitere nu se da, nu stii?

| deadlykiss a răspuns:

Asta nu mai stiu sa iti spun. Cand am dat eu era doar concurs de dosare happy