| n a întrebat:

Etapa locala a olimpiadei de matematica se desfasoara in ianuarie sau in februarie (dupa vacanta intersemestriala )?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Etapa pe scoala-ianuarie 2010, etapa locala-13 februarie 2010, etapa judeteana-13 martie 2010, etapa nationala-5 aprilie 2010. Multa bafta!

14 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Daca accesezi site-ul inspectoratului scolar din judetul tau vei gasi la Informatii, la Calendarul olimpiadelor scolare, toate datele si scolile unde se desfasoara aceste olimpiade.La fazele pe scoala si pe centre inspectoratele hotarasc datele si locatiile.(la noi e 13 februarie pe centre si 13 martie la judet)

daniela
| daniela a răspuns:

Din cate stiu dupa vacanta intertrimestriala

| Laly_4113 a răspuns:

Ianuarie, ca parca asa mi-a spus mie profu de mate

| Suzy a răspuns:

E vacanta de iarna laughing in legatura cu intrebarea ta nu sunt sigura straight face
sarputea sa fie in ianuarie dar nu sunt sigura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se desfasoara pe 13 feb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai participat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 13 februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In aprilie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare ca in februarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu.