| Cathy_5203 a întrebat:

Unde pot gasi pe net rezultatele olimpiadei de religie din 9 februarie 2013 etapa locala, care s-a tinut la Scoala nr. 11?

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu s-au afisat inca?

| ΟρθόδοξηΠίστη a răspuns:

Cred ca ar fi trebui sa fie afisate in locul unde ai dat olimpiada, daca nu iti comunica profesorul de religie.

| sokey a răspuns:

Ma. Fii explicit/a. Scoala nr. 11. Siteul asta e national. Zi in ce oras. Normal ar trebui sa fie intr-un afis in fata scolii pe un geam. Ma rog intreaba-ti profesorul materiei la care a fost olimpiada. Si chiar asa spune si la ce a fost olimpiada.