| anonim_4396 a întrebat:

eu anul acesta trec clasa a9a la profilul mate-info. as vrea si eu cateva teste initiale pentru clasa a 9a. eu nu prea am reusit sa gasesc si vreau sa mai recapitulez macar un pic :d multumesc:*

3 răspunsuri:
| Sabina_1904 a răspuns:

Hei, si eu tot la mate info.Nici eu nu am gasit nimic, dar din cate stiu notele de la teste nu se trec in catalog.asa ca stai linistita!

| Alpha13 a răspuns:

Fii mai silitoare la inceput, si vorbareata, gen respecta-i pe profesori si linguseste-iwinking, tinehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, stiu. dar trebuie sa fac macar impresie bunalaughing