| DiaNa357 a întrebat:

Buna:*. Eu marti dau teza la Geografie.ma puteti ajuta va rog cu ceva teste, teze.orice...multumesc mult, funda:*.

Răspuns Câştigător
| BlueRose1 a răspuns:

Bunahappy! Multa baftabig grin...eu am dat ieri teza la geografie si ne-a dat din carpati si subcarpati...un subiect am avut sa caracterizam o grupa a carpatilor(la alegere) unul cu variante de raspuns happy, unul sa gasim asemanari si diferente intre doua grupe a carpatilor diferite si inca un exercitiu, acum nu stiu ce stil are profesoara/profesorul ta/tau de a preda. Mult noroc la teza:*:*:*

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Clasa a 8-a, nu? Iti urez succes! Si eu sunt intr-a 8-a si am ales ca materie de teza tot geografia! S-ar putea sa gasesti modele pe site-ul www.edu.ro

| RaZvYtHeMaFiA a răspuns:

In ce clasa esti

| capsuna16 a răspuns:

Poti incerca sa cauti modele de teze la geografie si pe didactic.ro

| DiaNa357 explică:

Sunt pe a 8-a.