| Fotbalistul a întrebat:

Dau teza marti si am de invatat argumentarea ca mara e roman realist ma puteti ajuta va rogstraight face? am teza si habar nu amsad

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Nu mai pierde vremea la calculator, că nu o să te ajute nimeni, deoarece nu se fac teme aici, pe TPU.ro. Încearcă să scrii cum poţi, ajută-te şi de site-uri cu referate, iar apoi învaţă ce ai scris. Baftă la teză!

pa, pa.

2 răspunsuri:
| Razvan1807138078340 a răspuns:

Pune mana si invata si lasa calculatorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ce sa spun. Noi sa muncim pentru tine iar tu sa stai. Urasc genul tau de persoane. Nu suntem fraieri. Pune mana cauta, invata si mai lasa calculatorul. Sa stii ca nu mori daca mai citesti o carte din cand in cand.