| ellenna321 a întrebat:

Eu tocmai am terminat clasa a 6a. eu sunt la intensiv limba engleza. Imi puteti spune si mie va rog cam ce se preda in clasa a 7a( tinand contul ca sunt avansata intr-un fel pt ca fac intensiv)? As vrea sa invat in plus si in avans pentru ca mie imi place materia asta foarte mult.

1 răspuns:
| IonutValentin14 a răspuns:

In clasa a 7a se face mai mult o recapitulare din clasa a6a adica present perfect simple, present perfect continuous.Si multe altele. Funda?