| gingergirl1 a întrebat:

Eu trec in clasa a8a big grin! Vreau sa stiu daca e grea materia din clasa a 8a, eu am auzit ca materia din clasa a 6a si a 8a sunt cele mai usoare,e adevarat?
Si sunt cam speriata,simulari peste simulari, examene etc
Adica...happy

Răspuns Câştigător
| gyovany95 a răspuns:

Stai calmă! Clasa a 8 a e mai simplă decât orice altceva! Vine de la sine. Vei avea în minte doar banchet, va trece repede, mai bine profită de timpul cu colegii, distrează-te! Profită! E foarte ușor! sunt noțiunile din anii trecuți recapitulate. Nu vrei avea nici un stres.