| bobopirat a întrebat:

eu vreau sa dau la academia de politie...acolo trebuie sa aleg intre 5 limbi. trebuie sa fie una care ai studiat o in scoala sau pot sa aleg orce alta limba vreau, adica eu stiu spaniola foarte bine am facut 3 ani de studii acolo.iar aici in Romania nu am mai facut spaniola! deci...pot sa dau din spaniola sau nu? va multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa sustii examenul la una dintre limbile prevazute pentru admitere si poate sa fie spaniola, daca figureaza intre cele 5 limbi.