| biancatwt7 a întrebat:

Am si eu o dilema: Vrreau sa urmez facultatea de limbi straine si nu stiu ce sa aleg...limba si literatura, studii culturale(americane) sau limbi moderne aplicate.
As vrea ceva combinatie engleza-spaniola dar imi place mult si geofradia/turismul pot face in paralel? ceva idei?

Răspuns Câştigător
| BunaTuturor a răspuns:

Poti face mai multe facultati! Chiar si 1.000.000.000! Dar nu le poti face in paralel! Sfatul meu este sa le faci pe rand! Profilul tau va avea multe caractere iar oamenii vor vedea ca esti specializat din mai multe privinte iar locul de munca nici nu mai este de discutat! Vor fi cereri destule precum si timp de gandire! Spor la invatat, mult noroc si FUNDA? happy

1 răspuns:
| biancatwt7 explică:

Geografia*
scuze