| dana2013 a întrebat:

Gasesc si eu pe aici pe cineva care sa ma ajute putin cu lucrarea de licenta? Vreau sa o fac singura, nu sa las pe altcineva sa o faca, insa am o problema cu profesorul coordonator, si anume nu se implica, nu-mi mai raspunde la mailuri, etc. Si eu sunt la inceput, am nevoie de putin ajutor cu planul (cuprinsul). I-am trimis mail sa ne punem de acord in ceea ce priveste cuprinsul si nici nu mi-a raspuns. Nu stiu ce sa fac. Mi-ar prinde foarte bine (nici nu va dati seama cat) ajutorul cuiva in ceea ce priveste cuprinsul, mai ales daca a terminat management sau marketing. Lucrarea mea are legatura cu ambele discipline, si e ceva mai nou, de asta nu reusesc sa ma hotarasc in privinta cuprinsului.
Bineinteles fundita si muuulta recunostinta!

2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Eu am terminat ecologie deci nu te pot ajuta. Se pare ca nu-s prea multi pe aici mari de ani