| dana2013 a întrebat:

Gasesc si eu pe aici pe cineva care sa ma ajute putin cu lucrarea de licenta? Vreau sa o fac singura, nu sa las pe altcineva sa o faca, insa am o problema cu profesorul coordonator, si anume nu se implica, nu-mi mai raspunde la mailuri, etc. Si eu sunt la inceput, am nevoie de putin ajutor cu planul (cuprinsul). I-am trimis mail sa ne punem de acord in ceea ce priveste cuprinsul si nici nu mi-a raspuns. Nu stiu ce sa fac. Mi-ar prinde foarte bine (nici nu va dati seama cat) ajutorul cuiva in ceea ce priveste cuprinsul, mai ales daca a terminat management sau marketing. Lucrarea mea are legatura cu ambele discipline, si e ceva mai nou, de asta nu reusesc sa ma hotarasc in privinta cuprinsului.

Bineinteles fundita si muuuulta recunostinta!

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Daca nu ti-a raspuns la email probabil nu a mai intrat de ceva vreme sa le verifice (am patit si eu asa), cel mai bine te duci si il cauti la facultate si ii dai planul. Nu astepta sa iti raspunda la email, cauta-l si vorbeste personal cul el. Succes!

| nellyneliana a răspuns (pentru nellyneliana):

Daca te mai pot ajuta cu ceva te rog sa imi scrii.

| dana2013 explică (pentru nellyneliana):

Eu sunt la ID, mai exact acum sunt in afara tarii, petru munca, si nu pot discuta cu prof. decat prin mail.Doar luna viitoare cand ma duc pentru examene sa ma duc la facultate sa-i arat. Oricum i-am trimis si un plan facut de mine, sa-mi spuna macar daca e bun ala. M-ai putea ajuta daca ai terminat marketing sau management, si daca ai avea putin timp, sa-ti trimit pe privat cuprinsul pentru capitolul unu, si sa-ti dai putin cu parerea. Mi-ar prinde bine sa mai aud o parere. Aici sunt cu prietenul meu si nu-i pot cere parerea pentru ca nu intelege nimic din marketing.

| nellyneliana a răspuns (pentru dana2013):

Imi pare rau dar eu nu am terminat marketing...Dar sa stii ca nu e tarziu sa te duci cu planul atunci cand vii pentru examene. Mult succes!

| dana2013 explică (pentru nellyneliana):

Multumesc!