| RebbiRebi a întrebat:

Buna!
Îmi poate da cineva niște detalii despre Universitatea,, Nicolae Titulescu " din București și despre învățământul la distanta?
Eu sunt din alt oras și vreau sa știu dacă trebuie sa merg doar la examene.Totodata m ar interesa sa știu și cum ma voi pregăti pentru examen, dacă voi avea vreau profesor care sa îmi spuna cum si ce am de învățat.
Va rog sa ma ajute cineva!

1 răspuns:
| christine99 a răspuns:

Cauta site-ul lor si uita-te acolo. La ID trebuie sa mergi si la niste cursuri care sunt organizate sambata si duminica, dar nu de foarte multe ori. O sa ai un tutore care o sa te ajute si daca ai o problema apelezi la el/ea, in rest inveti singura de pe un portal la care o sa ti se dea acces dupa ce incepe anul.