Întrebare recomandată | Todosi_Gabriela_1993 a întrebat:

Bună, îmi poate răspunde si mie cineva la o întrebare, dacă am restanță din semestrul 1 si vreau sa o dau mai repede în sesiunea de restante, nu în sesiunea de reexaminari, se poate?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, așa se procedează, întâi restanțe, apoi reexaminări, la cei ce nu au luat restanța și li s-a acordat reexaminare

| Dalmore a răspuns:

Nu îți înțeleg întrebarea, cine te pune să o dai în sesiunea de reexaminări? Prima dată sunt restanțele, dacă nu promovezi atunci, faci cerere pentru reexaminare.