| User402Alex a întrebat:

Salut, am o intrebare, pentru ca sunt anul 1 la facultate si nu ma pricep. Am 2 restante si vine sesiunea de restante saptamana viitoare. O materie restanta este de pe semestrul 1 si alta dupa semestrul 2. As dori sa stiu daca la restanta se pastreaza punctele din seminar la cele 2 materii cea de pe semestrul 1 si cea de pe al 2-lea. Multumesc!

1 răspuns:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu stiu ca nu se pastreaza dar cel mai bine este sa intrebi profesorul respectiv.