| irina4219 a întrebat:

Îmi poate spune cineva ce limbi străine se fac la Ion Neculce, pe științe ale naturii?

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

În unele se fac și 3 limbi străine să știi, dar în majoritatea cazurilor se fac 2, adică engleză și franceză, și în cazul tău cred ca va fi așa până la urmă.

2 răspunsuri:
| Reghqen a răspuns:

Engleză, franceză și germană

| irina4219 explică (pentru Reghqen):

Adică se fac 3 limbi străine? Nu 2?

| Reghqen a răspuns (pentru irina4219):

În unele se fac și 3 limbi străine să știi, dar în majoritatea cazurilor se fac 2, adică engleză și franceză, și în cazul tău cred ca va fi așa până la urmă.