| NastaseAlina a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune daca la profilul de stiinte sociale (la liceu) se face si ceva limbi straine?

P.S:dau fundita happy big grin

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Depinde de liceu....eu sunt la filologie si se face franceza si engleza
*ca in generala *
Numai ca unele clase au intensiv franceza, altele engleza...etc
Oricum,minim 2 limbi straine se fac...una din ele va fi mereu engleza, si cealalta ori franceza ori germana

| MoNyKa66 a răspuns:

Buna.Eu cred ca da, dar nu chiar la ori ce licei se manifesta asa. Ceau I don't want to see laughing