| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti recomanda niste carti: actiune, sf etc.

Răspuns Câştigător
| draguta32 a răspuns:

Incearca "O tabara de cosmar","Domnisoara Christina"....christine de stephan king,jocul lui gerald tot de stephan king, de john saul sunt:cosmarul, se arata furia oarba, intuneric, vlastarul mintii, somnambulii, proiect divin..Padurea spanzuratilor.The Vampire Diaries, Micutele Mincinoase, Zece negri mititei...cam atat stiu:* sper sa iti fie de ajutor.

6 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Asimov

| Mariaaa234 a răspuns:

Citeste Tatuaj cu sange de monstru de D.M.Cornish,Codul haosului de Justin Richards -astea sunt de actiune si de groaza si de aventura-Diamantul din Drury Lane de Julia Golding

| xForSmile a răspuns:

Citeste Jurnalele Vampirilorwinking e super happy

| Coco2730 a răspuns (pentru xForSmile):

Diavolul Memnoch e extrem de ciudata.

| Coco2730 a răspuns:

De ce fierbe copilul in mamaliga, Aglaja Veteranyi. Orasul bantuIT, de Stephen King. Intalnire la Elisee, Rodica Ojog Brasoveanu. Substanta M, Philip K. Dick. Invazia divina, acelasi autor. Fundatia, iI

| Paulaaaaaaaaaa a răspuns:

Mulțumesc!