| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Imi puteti scrie aici subiectele la Lumina Math pentru. clasa a VII-a si clasa a V-a ( pentru. verisoara mea)? Nush dc dar nu imi merge sa downloadez de pe site-ul lor si nici de pe didactic.ro. Va rog mult dati-mi-le! Mai ales pentru. verisoara mea. Ea vrea neaparat sa stie ce se da.

2 răspunsuri:
| PinkGuy a răspuns:

Degeaba incerci sa le downloadezi ca le schimba an fiecare an doar ei stiu subiectele, am raspuns ca sa nu mai intrebi lumea degeaba.

| MyCkuTzYcKaAj a răspuns (pentru PinkGuy):

Intra pe lumina math subicte.Iti apar toate clasele