| Maniax a întrebat:

Maine e Lumina Math...stie cineva subiectelelaughingstiu ca pare ciudat, dar vreau sa stiu si eu ce ne da la el

4 răspunsuri:
| BellyGiggling a răspuns:

Heilaughing referitor la Lumina Math. nu cred ca le are cineva. by the way.sti cumva un site cu cele de anul trecut? pentru clasa a 8a?laughing

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Si eu sunt maine, tu la ce clasa te-ai inscris? Unde se organizeaza?

| Maniax explică:

Habar nu amlaughing))

| ZambetDeT0amna a răspuns:

Pfoa. crying Si eu sunt maine la concursul ala straight face. Pai. noua tutorele ne-a spus sa intram pe site si sa ne uitam la ce s-a dat anul trecut. happy :d dar nu se stie ce ne da maine thinking