| Invisible a întrebat:

Imi puteti spune care este diferenta dintre mate-info engleza intensiv si mate-info bilingv engleza? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ioanapantea a răspuns:

La mate-info intensiv engleza faci engleza doar de 4-5 ori pe saptamana, pe cand la bilingv engleza faci de 6-7 ori pe saptamana. Si la bilingv trebuie sa stii engleza perfect.

1 răspuns:
| miha90z a răspuns:

Eu am fost la profil bilingv spaniola. faceam 7 ore de spaniola. am avut curs de istorie, cultura si geografie a spaniei cu lector spaniol si in rest cu profi romani. banuiesc ca asa este si la eng happy