| Jeyjey16 a întrebat:

Puteti sa-mi spune-ti care-i diferenta dintre mate-info intensiv si mate-info simplu ca tot nu m-am lamurit

Răspuns Câştigător
| ale28bz a răspuns:

Nu e chiar aşa de greu de intuit că diferenţa dintre ele este numărul de ore de matematică la intensiv cel puţin cu una în plus pe săptămână iar la iar orele de informatică la intensiv vor fi cu două mai mult la intensiv, de asemenea orele de laborator vor fi mai multe la intensiv

| yupiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru ale28bz):

In niciun cazlaughing)))
La intensiv-info sunt mai multe ore de infowinking
La mate-info simplu sunt 2 ore de info, la intensiv sunt 4 (asta intr-a 9-a)

| ale28bz a răspuns (pentru yupiiiiiiiiiiiiii):

E adevărat că am fost cam, dezordonat în exprimare" dar din răspuns reiese clar că am spus că la intensiv
Orele de matematică sunt mai multe (cu cel puţin una, În funcţie de programa şcolară a fiecărei şcoli)
La Informatică Intensiv orele de info vor fi cu două mai mult şi de asemenea şi orele de laborator vor fi mai multe
Şi tu ce faci vi să îmi spui, în niciun caz"
La intensiv sunt mai multe ore de matematică
La mate-info simplu sunt 2 ore de info, la intensiv sunt 4 (asta într-a 9-a)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intensiv ce?
De exemplu daca ai mate -info intensiv engleza faci mai multe ore de engleza decat o persoana de la mate-info simplu si o sa mai faci si o anumita ora gen Istoria Angliei in engleza.

| Faruece a răspuns:

La mate-info intensiv ai ore in plus la materia care este intensiv.