| ITstul a întrebat:

imi puteti spune ce as putea esi daca sunt la mate-info?

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

POti sa dai la orice facultate pentru ca o sa fi pregatit la toate materiile.

| justE a răspuns:

Practic nimic, fara facultate tongue

| rapa a răspuns:

Programator.instalator pc

| filiblox a răspuns:

Daca dai mai departe la o facultate de info poti deveni cineva si te duce capul. Iar la mate nu ma bag sa iti zic ca nu ma atrage laughing. Deci tinete de munca si poti ajunge cineva, dar din cate vad la avatar naruto oh go on nu cre ca ai vreo sansa daca te uiti la asa ceva. oricum demonstreaza-mi ca stii ceva in afara de progamarea basic.

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Profesor de informatica,informatician,prof de mate,matematician, om de stiinta, etc.

| ElvisTare a răspuns:

Matematistlaughing))Matematician,Informatician,Programator PC

| cappelli a răspuns:

Depinde de ce esti cand intri.

naruto, banuiesc ca esti la liceu.

deci nu o sa iesi nimic, absolut nimic.
dupa ce iesi, va trebui sa intri din nou.
abia dupa aia poti sa te intrebi ce iesi (in caz ca mai iesi).

| GrasuCrazy a răspuns:

Inginer la salubritate... big grin

| GrasuCrazy a răspuns:

Astept fundita big grin