| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Imi puteti spune si mie ceva facultati cu matematica putina(sau deloc) dar in afara de Litere, Psihologie, Drept, Medicina. in caz ca mai este vreo unalaughing)

Sau vre o facultate de la politehnica (Iasi) care sa nu aibe multa matematica ..as vrea sa incep o facultate dar sa si o termin big grin

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultate la politehnica fara mate - cred ca glumesti.

mai bine nu te mai chinui daca vrei sa faci o facultate doar de dragul de a o face, da si tu la o facultate in functie de ce vrei sa faci in viata

| JASMYNA88 a răspuns:

Poli fara mate laughing imposibil! mai bine gandeste-te ce vrei sa faci in viitor si sa te gandesti la matematica ca la un rau necesarhappy pana la urma nu trebuie sa iei 10, 5 e painea la materiile grelelaughing