| AndreiMihaiLNM a întrebat:

ce facultate si ce profil recomandati pentru cineva care a terminat filologia? In afara de drept, psihologie, jurnalism, litere. Sunt interesat de ceva ce se cauta pe viitor si care poate implica putina matematica!

Răspuns Câştigător
| Donutssss a răspuns:

Profilul la care ai terminat nu trebuie sa iti limiteze optiunile, cu munca poti sa recuperezi ceea ce nu ai facut in liceu si sa te indrepti spre ceea ce iti place. Poti incerca la stiinte economice, management - nu stiu sa iti zic exact ce se cauta dar astea mie imi par niste optiuni ok.