| DiannaaMiha a întrebat:

Imi puteti spune si mie pana cand trebuie completate fisele de inscriere la liceu si cand trebuie depuse...

1 răspuns:
| airaad a răspuns:

Pregatirile pentru admiterea la liceu vor incepe in 31 ianuarie 2013 si se vor incheia in 8 iulie. Pana in 19 iunie, fiecare scoala va transmite catre comisia de admitere judeteana si, respectiv, cea a municipiului Bucuresti baza de date cu mediile generale de absolvire a elevilor clasei a VIII-a, lista corigentilor, repetentilor, a celor cu situatie neincheiata si a celor exmatriculati.

Succes la examen!